Práce realitního makléře

Už Vás nebaví Vaše denní rutina, vstát, jít do práce odbouchnout 8 hodin a zase znovu? A i když dřete jako mezek tak Váš nadřízený na to z vysoka kašle a nedá Vám ani korunu navíc. Co kdybych Vám řekl, že můžete vstávat v kolik chcete, že si můžete naplánovat pracovní svůj den podle vás, jak Vy potřebujete a vyděláte si podle toho, jak Vy sami jste šikovní a jak moc do toho dáte svého času.

Pak jste na správné cestě! Jako realiťák si můžete naplánovat svůj pracovní den jak chcete. Čím víc pracujete, tím víc vyděláte, ale abyste byly v tomto oboru úspěšní, je dobré začít s někým, kdo už v tom nějakou dobu chodí a ochotně Vám poradí a nastaví pomocnou ruku a to můžeme nabídnout my Bleskové Reality.

Práce realitního makléře je jedinečná, občas i velmi náročná někdy až vyčerpávající, ale výsledek nakonec stojí za to. Pokud chcete nastartovat svůj vlastní byznys, řídit si čas podle sebe, mít ochranu a pomoc týmu lidí za sebou, tak nám zavolejte nebo napište a my se určitě ozveme.

Co od nás dostanete a nezaplatíte ani korunu.

Sim kartu - neomezené volání + internet.
Podporu vedoucí kanceláře - jak na
telefonu tak osobně.
Zázemí kanceláře - za naší kancelář se nemusíte stydět.
Zaškolení - kompletně Vás provedeme od náboru po prodej.
Finanční podporu pro Váš marketing.

Náplň práce.

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.
Osobní a telefonický kontakt s klienty.
Nábor nových klientů.

Požadujeme

Zápal pro učení.
Uživatelskou znalost PC.
Řidičský průkaz skupiny B.
Řízení se naším etickým kodexem.

Rád si s Vámi sjednám osobní schůzku.

V případě doplňujících otázek nebo zájmu o schůzku mě můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 602 40 90 45