Rodinný dům Křenek

Rodinný dům Křenek

Rodinný dům Křenek
, Křenek, Středočeský kraj
Prodej 2,100,000Kč / nemovitost - Domy, rodinný dům
0234

PRODÁNO: Dobrý den, dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji původní rodinný dům v historickém centru obce Křenek. Pozemek, který k domu náleží, přímo navazuje na vodní hladinu ramene řeky Labe. Svojí výjimečnou polohou je dům vhodný pro trvalé bydlení, ale i jako rekreační objekt.
Dům je určen k rekonstrukci, je napojen na elektřinu, kanalizaci a má na pozemku vlastní studnu. V domě jsou v současné době 2 obytné místnosti – obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatná ložnice a koupelna. Rozvod vody v domě zajišťuje zabudovaná vodárna. Dům je vytápěn elektricky, přímotopy, ale je zde i původní komín. Na obytnou část domu navazuje část užitková s dílnou, vodárnou, původní prostory pro chov domácích zvířat a toaleta. Na pozemku je také garáž s malým skleníkem, který uvozuje vstup na zahradu směrem k řece Labe. Zahrada byla dříve využívána k pěstování ovoce a zeleniny, dnes je zde travnatý porost.
Obec Křenek se nachází v okrese Praha – Východ v blízkosti Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi, 6km, s velmi dobrou dopravní dostupností autem i autobusem. Mělník je vzdálen 18km. Nedaleko jsou vyhledávaná Probošťská jezera, jezero Lhota a Ovčáry. Obcí Křenek jsou značené zajímavé turistické trasy i cyklostezky.
Těšíme se na setkání na prohlídce.

Další podrobnosti

  • Rezervováno: ne
  • Typ budovy: smíšená
  • Zastavěná plocha (m2): 75
  • Plocha parcely (m2): 308
  • Stav: před rekonstrukcí
  • Energetická třída: G - Mimořádně nehospodárná
Poloha nemovitosti

Makléř Ing. Stanislava Birnerová

  • Telefonní číslo : 736701885

Je hezké, pokud se Vám koníček stane profesí. Považuji za štěstí, že mohu toto tvrzení potvrdit. Velice si vážím skutečnosti, že…
Zjistit více

Kontakt

Souhlas se zpracováním osobních údajů *

Loading...

Nemovitosti v okolí