Proč si vybrat právě nás?

Svěřte nám do péče Vaši nemovitost a věřte, že budete spokojeni. Naši makléři se postarají o prodej Vaší nemovitosti od A až do Z, a to i včetně složitějších právních záležitostí a nestandardních situací (exekuce, přístupy k cestám aj.). Máme spokojené klienty napříč celou republikou.

Chcete pronajmout Váš byt, kancelář či komerční prostor? Svěřte nám Vaši nemovitost do péče a určitě nebudete litovat. Naši makléři se o ni řádně postarají – vyhledají vhodného a solventního klienta. V případě zájmu Vám naši právníci připraví i veškeré potřebné smluvní podklady.

Kompletní servis

Postaráme se o Vaší nemovitosti od A až do Z. Od Vás chceme jen podpis na kupní smlouvě.

Profesionální fotograf

Je dokázáno, že na profesionální fotografie je klikáno v průměru dva a půl krát více než na ty obyčejné. Tato služba je standart ke každé nemovitosti.

Homestaging

Připravíme Vaší nemovitost pro účely focení, ušetříme Vám tedy čas, peníze ale hlavně prodáme Vaši nemovitost rychleji a většinou ještě na tom něco navíc vyděláme.

Rozsáhlé zkušenosti

Působíme na trhu již od roku 2008. Za tu dobu už v realitách umíme chodit.

3D zpracování

U luxusnější nemovitostí scanujeme celou nemovitost a převádíme ji do 3D podoby. Případní zájemci si mohou udělat tzv. virtuální prohlídku a pokud se jim nemovitost zalíbí, příchází již jako vážní zájemci.

Inzerujeme na všech nejvíce navštěvovaných portálech v České republice.

Nebo rovnou zašlete nezávaznou poptávku