Proč si vybrat právě nás?

Našich klientů si velice vážíme a proto na naši realitní kancelář Bleskové reality můžete spolehnout. Prodáváme nemovitosti již 12 let a používáme nejmodernější metody abychom Vaši nemovitost prodali rychle a za co nejvyšší možnou cenu.

Naši makléři se postarají o prodej Vaší nemovitosti od A až do Z, a to včetně i těch nejsložitějších právních záležitostí a nestandardních situací (exekuce, přístupy k cestám aj.). Máme spokojené klienty napříč celou republikou.

Nejčastější agrumenty, proč neprodávat přes realitní kancelář.

 
1.  Realitní kancelář si vybere provizi z rezervace a dál se o prodej nestará.
  •  O naše případy je vždy staráme od A do Z, dokud celý případ není zcela uzavřen a naši klienti nemají své peníze na účtě. Nárok na provizi nám vzniká v momentě podpisu kupních smluv. 
2. Samoprodejem vydělám více.
  • Dle našich statistik vydělali naši klienti o 10%-15% více, než kdyby si nemovitost prodávali sami.
3. Vyhozené peníze za služby, které si klienti mohou udělat sami.
  • Mohu Vás ujistit, že nevyhazujete žádné peníze. V naši provizi jsou kompletní právní i realitní služby včetně nadstandardů jako je profesionální fotograf, homestaging, 3D zpracování, scan nemovitosti, online a outdoor marketing. Díky těmto metodám ušetříte velké množství času a vyděláte.
4. Realitní kanceláře si naúčtují poplatky i když nemovitost neprodají.
  • Opravdu ne, pokud Vaši nemovitost neprodáme, tak nám nic neplatíte.

 

 Proč bych měl tedy prodávat přes Bleskové reality?

 

Profesionální fotograf

Je dokázáno, že na profesionální fotografie je klikáno v průměru dva a půl krát více než na ty obyčejné. Tato služba je standart ke každé nemovitosti.

Homestaging

Připravíme Vaší nemovitost pro účely focení, ušetříme Vám tedy čas, peníze ale hlavně prodáme Vaši nemovitost rychleji a většinou ještě na tom něco navíc vyděláme.

Rozsáhlé zkušenosti

Působíme na trhu již od roku 2008. Za tu dobu už v realitách umíme chodit.

3D zpracování

U luxusnější nemovitostí scanujeme celou nemovitost a převádíme ji do 3D podoby. Případní zájemci si mohou udělat tzv. virtuální prohlídku a pokud se jim nemovitost zalíbí, příchází již jako vážní zájemci.

Kompletní servis

Postaráme se o Vaší nemovitosti od A až do Z. Od Vás chceme jen podpis na kupní smlouvě.

Zašlete poptávku nebo rovnou volejte 602 409 045.